location

ClickLease

profesjonalna obsługa leasingowa, wynajem długoterminowy i kredyty samochodowe

1241

Podpisanych umów leasingu

61

Złożonych wniosków w tym tygodniu

91

Zakupionych samochodów w ostatnim kwartale

O nas

Nazywam się Paweł Mzyk.

Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany ze światem finansów.

Doświadczenie zawodowe zbierałem w firmach ubezpieczeniowych oferując ubezpieczenia majątkowe i życiowe. Kolejnym krokiem w rozwoju moje kariery była praca w bankowości detalicznej oraz w SKOK co pozwoliło mi zdobyć doświadczanie i wiedzę związaną z procedowaniem wniosków kredytowych osób fizycznych.

Następnym krokiem w rozwoju była praca doradcy zajmującego się finansowaniem przedsiębiorstw. Praca ta pozwoliła mi poznać procedury bankowe oraz zdobyć doświadczanie i wiedzę niezbędną dla finansowania przedsiębiorstw. Nauczyłem się rozmawiać z przedsiębiorcami szukać dla nich rozwiązań problemów, pozyskiwać finansowanie w ramach dostępnych możliwości i procedur bankowych

Od kilku lat wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie  jako broker leasingowych szukający rozwiązań dla małych i średnich firm.

Sam jestem przedsiębiorcą, dlatego rozumiem potrzeby innych przedsiębiorców. W mojej pracy staram się aby procedury bankowe, leasingowe były proste i zrozumiałe dla każdego.

Co mnie wyróżnia:

  • indywidualne podejście do klienta
  • gwarancja poufności i bezpieczeństwa przekazywanych danych i informacji – tajemnica bankowa
  • obsługa przez cały czas trwania umowy leasingowej czy kredytowej
  • prosty język przekazu informacji bez bankowej nowomowy

Zapraszam do współpracy !!!

Co nas wyróżnia?

Hurtownia leasingu, a wielkość ma znaczenie!

ClickLease to grupa doświadczonych, niezależnych brokerów, zajmujących się finansowaniem poprzez leasing, wynajem długoterminowy, kredyt lub pożyczkę. Mamy wynegocjowane  najkorzystniejsze warunki finansowania.

Kompleksowa obsługa w zakresie zawierania umów leasingu.

Nie trać czasu na formalności! Zajmij się swoim biznesem, a my zajmiemy się kompleksową obsługą. Jesteśmy w stałym kontakcie od momentu pierwszej wizyty i pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Nie trać czasu na porównywanie ofert w bankach! Dzięki innowacyjnemu systemowi, aktualizowane są one dla nas codziennie, dzięki czemu masz pewność, że zaoferujemy Tobie tą najkorzystniejszą. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o niej pierwsi.

Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków.

Masz pewność, że złożymy wniosek prawidłowo! Znamy kryteria jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosku, dlatego potrafimy dobierać oferty tak aby sfinansować najbardziej nietypowe przedmioty lub w nietypowych sytuacjach biznesowych.

Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty –

Doradzimy rzetelnie i profesjonalnie! Mamy świadomość jak ważny jest dobór finansowania pod względem korzyści podatkowych i rachunkowych. Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

Bezpieczeństwo transakcji.

Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski.

Nasi doradcy są mobilni, szanują czas klientów i dojadą w dowolne miejsce w Polsce.

    Zapraszamy do kontaktu